O firmie
RTC

DOŚWIADCZENIEPRECYZJAJAKOŚĆ

O nas

DOŚWIADCZENIE - PRECYZJA - JAKOŚĆ

Montujemy regały wszelkiego rodzaju dzięki, którym utrzymasz porządek w swoim magazynie i usprawnisz prace w firmie.

Nieprzerywalnie – Od 1995 roku gromadzimy doświadczenie w montażu wszelkiego rodzaju regałów . Działamy na rynku Unii Europejskiej dysponując wykwalifikowaną kadrą oraz profesjonalnym sprzętem montażowym.

Wierzymy, że dobrze zorganizowany magazyn przynosi zyski dla całej firmy.

Zapewniamy to, co jest ważne dla nas i dla naszych klientów, czyli: precyzja w montażu, demontażu i obsłudze serwisowej regałów magazynowych wszystkich rodzajów: paletowych wysokiego składowania, typu Radio shuttle, Pushback, wjezdnych (drive-in), przepływowych, półkowych, dwupoziomowych, antresoli oraz innych.

Nasi montażyści to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy są nieustannie i wszechstronnie szkoleni A nasi pracownicy są najważniejszym atutem naszej firmy, ponieważ to od nich zależy jakość oferowanych przez nas usług.
Na swoim koncie mamy również liczne, udane przeprowadzki magazynowe. Świadczymy również usługi doradcze, pomagamy zapewnić i dostarczyć najnowocześniejsze akcesoria regałowe.

Nasi montażyści to ludzie, którzy wiedzą co robią, gdziekolwiek pracują. To fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy są nieustannie i wszechstronnie szkoleni. Wyposażeni w nowoczesny sprzęt montażowy i przygotowani do pracy w ekstremalnych warunkach mogą pracować nawet w chłodniach w temperaturze -30 °C!

You cannot copy content of this page

Facebook