Regały sklepowe metalowe

Regały sklepowe metalowe – wykonane z blach zimnowalcowanych i lakierowane farbami proszkowymi, z półkami wykonanymi z metalu lub szkła. Słup regału perforowany jest co 50 mm, przez co można dowolnie ustawiać odległość pomiędzy poszczególnymi półkami i dostosowywać je do wielkości towarów. Systemy regałów handlowych, zwanych też sklepowymi, dopasowuje się względem powierzchni sklepu, jego specyfiki, natężenia ruchu klientów oraz stylu pracy pracowników. Muszą też odpowiadać asortymentowi prezentowanemu przez sklep i pasować estetyką do jego stylu i charakteru.

Zalety regałów sklepowych metalowych:

  • Możliwość przechowywania asortymentu o różnym ciężarze i gabarytach. Ze względu na solidną budowę, mają bardzo duży udźwig. 
  • Wymiary regałów metalowych można ustalić indywidualnie, w zależności od potrzeb. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie przestrzeni sklepowej i prawidłowe zagospodarowanie powierzchni.
  • Odpowiednie wyeksponowanie towaru, co zwiększa możliwość jego sprzedaży. 
  • Łatwy montaż i demontaż. W każdej chwili można zmienić miejsce ustawienia regału, ponieważ konstrukcja jest stosunkowo lekka. 
RTC Regały