O firmie

RTC Montaż Regałów jest profesjonalną firmą wykonawczą wyspecjalizowaną w montażu regałów wszelkiego rodzaju. Montaż regałów magazynowych wysokiego składowania odbywa się z materiałów dostarczonych przez klienta.

Istniejemy od 1995 roku. Czyli już 22 rok sukcesywnie montujemy regały magazynowe. Tym samym mamy bogate doświadczenie zdobyte we współpracy z największymi firmami zapewniającymi wyposażenie magazynów na terenie całej Europy.

Na swoim koncie mamy również liczne, udane przeprowadzki magazynowe. Świadczymy również usługi doradcze, pomagamy zapewnić i dostarczyć najnowocześniejsze akcesoria regałowe.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy fachowcy wyposażeni w nowoczesny sprzęt montażowy i przygotowani do pracy w ekstremalnych warunkach (np. w chłodniach w temperaturze -30 °C). To ludzie, którzy wiedzą co robią, gdziekolwiek pracują.

Nasza firma działa zarówno na rynku polskim jak też europejskim, posiadamy bowiem zezwolenie na wykonywanie prac montażowych na terenie Niemiec i innych krajów Unii Europejskiej. Dotychczas pracowaliśmy na terenie: Austrii, Niemiec, Holandii, Belgii, Francji i Portugalii.

Zapewniamy to, co jest ważne dla nas i dla naszych klientów, czyli: Precyzję w montażu, demontażu i obsłudze serwisowej regałów magazynowych wszystkich rodzajów: paletowych wysokiego składowania, typu Radioshuttle, Pushback, wjezdnych (drive-in), przepływowych, półkowych, dwupoziomowych, antresoli oraz innych. Wykonywane usługi z materiałów powierzonych przez klienta w oparciu o dostarczoną dokumentację.

Najwyższe regały magazynowe montowaliśmy dla firmy Jysk (40 m wysokości), wysokość regałów montowanych dla innych firm waha się w przedziale 8 – 12 m. Przy montażu dużych i wysokich regałów stosujemy podnośniki oraz platformy nożycowe. Posiadamy profesjonalny sprzęt do montażu regałów skręcanych.

Jakość montażu potwierdzoną brakiem jakichkolwiek reklamacji przez cały okres działalności firmy. Nasi montażyści to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy są nieustannie i wszechstronnie szkoleni. Pracownicy są najważniejszym atutem naszej firmy, ponieważ to od nich zależy jakość oferowanych przez nas usług.

Naszą dewizą jest precyzja, jakość i terminowość.

RTC  Tel. / Fax: Tel. kom.: rtc.office@rtc-regaly.com
W naszej ofercie wynajem sprzętu na strone1