Praca

RTC

RTC Robert Capała

firma zajmująca się od 1995 roku montażem regałów magazynowych wysokiego składowania

w kraju i za granicą, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

1. Monter regałów magazynowych na wysokości

Opis stanowiska:

  • montaż części konstrukcji regałów na podstawie rysunku technicznego, przy użyciu określonych technik i narzędzi

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Pracownika Wysokościowego
  • uprawnienia do prac na wysokościach
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość przepisów bezpieczeństwa
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane uprawnienia na obsługę wózków widłowych, podnośników nożycowych
  • wysoka motywacja do pracy, dyspozycyjność, sumienność i dokładność
  • mile widziane prawo jazdy kat. B, C

Oferujemy:

  • godziwe wynagrodzenie
  • transport z Polski na miejsce pracy i z powrotem
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • dojazd do pracy

2. Elektryk z uprawnieniami

  • montaż instalacji elektrycznych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Elektryka
  • uprawnienia do pracy Elektryka
  • znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

Oferujemy:

Szczegółowe informacje i zgłoszenia pod nr telefonu:  696 329 339, 601 811 642
(kontakt tylko w godzinach od 10:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku)
Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi ofertami pracy, prosimy przesyłać CV wraz ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: rtc.office@rtc-regaly.com

Mile widziane przysłanie CV według szalonu zamieszczonego poniżej:

Szablon CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

RTC  Tel. / Fax: Tel. kom.: rtc.office@rtc-regaly.com
W naszej ofercie wynajem sprzętu na strone1